Volné pracovní místo  Pokojská v hotelu SEN

Lokalita Senohraby a další
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 23 000–28 000 Kč / měsíc

O firmě

Hotel Maximus Resort a hotel SEN jsou součástí skupiny AD Group, která už přes 20 let tvoří užitečné, funkční a krásné věci. Do všech projektů se vrháme s nadšením a za našimi výsledky stojí poctivá práce, férovost a preciznost. To je pro nás cesta k vybudování hodnotných věcí, které tu zůstanou dlouho po nás.

Do našeho kolektivu v hotelu Sen přijmeme nové kolegyně k zajištění komplexní péče o pokoje hostů, provádění přípravy příjezdových pokojů a pro průběžný pobytový i závěrečný úklid.

Náplň práce:

  • přebírání podkladů a pokynů pro úklid pokojů
  • příprava úklidového vozíku a převzetí spotřebních předmětů, prádla, čisticích prostředků, tiskovin
  • příprava příjezdového pokoje
  • úklid pobytového pokoje
  • základní komunikace s hosty a vyřízení požadavků hostů během pobytu
obsluhování technických zařízení – vysavač, televizní přijímač, telefon, trezor
  • doplňování minibarů, příprava podkladů pro recepci
  • provádění úklidu odjezdového pokoje
  • koordinace práce s ostatními středisky, např. s recepcí, technickým úsekem, atd.
  • provádění činností v souladu se standardy hotelového zařízení
  • hlášení technických závad
  • činnosti směřující k ochraně majetku hostů i ubytovacího zařízení.

Požadujeme

Požadavky na uchazečku:

  • příjemné a pozitivní vystupování
  • zájem o tuto práci a vztah k čistotě
  • pro-klientský přístup
  • pečlivost
  • samostatnost
  • týmový duch

Nabízíme

  • práci v přátelském kolektivu
  • zaučení pro ty kteří i práci projeví zájem
  • příjemné pracovní prostředí
  • zázemí zavedené značky
  • firemní kulturu postavenou na komunikaci
  • slevy na hotelové služby
  • stravování v hotelu

Vážné zájemkyně o tuto pozici prosíme, aby nám zaslaly profesní životopis . Pozice je vhodná i pro cizinky, které mají více než základy mluvené češtiny.

Vhodné pro

Absolventy, OZP, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené, uprchlíky z Ukrajiny

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.